Saint-Germain-du-Puch
Saint-Germain-du-Puch ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Saint-Germain-du-Puch
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Saint-Germain-du-Puch
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Chambres D'Hotes Chateau Cajus
9, Chemin De Jonqueyres, Saint-Germain-du-Puch, Γαλλία
Το χαριτωμένο ξενοδοχείο Chambres D'Hotes Chateau Cajus Saint-Germain-du-Puch 3 αστέρων έχει άνετη τοποθεσία με θέα στον κήπο. Οι πελάτες θα απολαύσουν Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα και εξωτερική πισίνα…
Εξαιρετκό
(2 σχόλια)
Domaine De Lezin Bed and Breakfast
6 Ruelle De Giraud Arnaud, Saint-Germain-du-Puch, Γαλλία
L'antre Bio απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το κομψό Domaine De Lezin Bed and Breakfast Saint-Germain-du-Puch, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και γήπεδο γκολφ.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Saint-Germain-du-Puch
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
La Ferme - Chateau Le Noble
5 Rte Du Lavoir, Saint-Germain-du-Puch, Γαλλία
Η βίλα La Ferme - Chateau Le Noble Saint-Germain-du-Puch απέχει περίπου 3 χλμ. από προορισμους για ψώνια, όπως L'antre Bio, και προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική στάθμευση. Αυτή η παραθεριστική…
Εξαιρετκό
(2 σχόλια)
Chambres D'Hotes Proche St Emilion Avec Petit Dejeuner
Route Du Lavoir, Saint-Germain-du-Puch, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Chambres D'Hotes Proche St Emilion Avec Petit Dejeuner Saint-Germain-du-Puch απέχει περίπου 6 χλμ. από έναν φυσικό παράδεισο, όπως Κάστρο Chateau de Vayres, και διαθέτει αποθήκευση…
Εξαιρετκό
(3 σχόλια)